Skip to content. | Skip to navigation

Personal tools

This is SunRain Plone Theme
You are here: Home / MCPAs UNDP Project, Phase 2 / Tourism actions / Hiking trails in NP Llogara

Hiking trails in NP Llogara

© NaturAL Massimiliano Sticca Shtigje tokësore në Parkun Kombëtar Shtegu: Qendra e informacionit Llogara- Qafa e Thellë - Dedehilë Distanca: 10.14 km Koha: 4 orë Lartësia: 1295 m Vështirësia: I moderuar Shtegu: Qendra e informacionit Llogara- Gropat e Kondukës- Maja e Thanasit Distanca: 7.84 km Koha: 4 orë Lartësia: 1388 m Vështirësia: I moderuar Shtegu: Delta e Përroit të Palasës- Giri i Shën Ndreut Distanca: 8 km Koha: 2 orë Lartësia: 79 m Vështirësia: I moderuar Shtegu: Qendra e informacionit Llogara- Qafa e Thellë- Delta e përroit të Palasës Distanca: 14.24 km Koha: 8 orë Lartësia: 1207 m Vështirësia: Shumë e vështirë Shtegu: Qendra e informacionit Llogara- Qafa e Çezarit- Burimi i Ponaçes Distanca: 2.35 km Koha: 1-1.5 orë Lartësia: 953 m Vështirësia: I lehtë Shtegu: Qafa e Llogarasë- Maja e Qorrës- Maja e Çikës Distanca: 7 km Koha: 5 orë Lartësia: 2037 m Vështirësia: E vështirë Parku Kombëtar i Llogarasë gjendet në jug të qytetit të Vlorës, në një distancë 40 km prej tij dhe ka një sipërfaqe prej 1010 ha.

PDF document icon Fletepalosje_shtigjet Llogara_072017.pdf — PDF document, 631 kB (646304 bytes)

Document Actions

« July 2022 »
July
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Protected Areas