Skip to content. | Skip to navigation

Personal tools

This is SunRain Plone Theme
You are here: Home / Arshiva / Iniciativa PIM / Fauna e gjitareve ne ishullin e Sazanit

Fauna e gjitareve ne ishullin e Sazanit

Zbulimi i pranisë së specieve të gjitarëve është kryer me anë të dy metodave: kapja e mikrogjitarëve; vëzhgimi i drejtpërdrejtë dhe kërkimi sistematik për dëshmi të pranisë (vrima, feçe, fruta dhe fara të kafshuara, gjurmë ...) për gjitarët më të mëdhenj...

Microsoft Word Document icon PASCAL_M,2012_Fauna e gjitareve ne ishullin e Sazanit.........15 vs 8.5.doc — Microsoft Word Document, 2586 kB (2648576 bytes)

Document Actions

« Dhjetor 2023 »
Dhjetor
MoMaEnFrShDi
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Protected Areas